Характеристики
Інформація для замовлення
|
| Виробник | BactoSfera |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
|
| Артикул | 1333 |
| Бактерицидна лампа | 1 шт на 36 Вт |
| Вага | 2 кг |
| Габарити | 45x80x1200 мм |
| Гарантія | 3 роки |
| Генерація озону | Немає |
| Зона дії | 180° |
| Використання в присутності людей | Заборонено |
| Потужність | 36 Вт |
| Потужність УФ 254 нм | 14,7 Вт |
| Призначення | На фабрику та завод |
| Обмін/повернення | 14 днів |
| Перерва між сеансами | Без перерви |
| Пік УФС випромінювання | 254 нм |
| Площа приміщення | До 50 м2 |
| Підставка | Немає |
| Споживана потужність | 36 Вт |
| Провід | 3 м |
| Пульт дистанційного керування з таймером | Немає |
| Рекомендований сеанс кварцування | Не більш ніж 30 хв |
| Ступінь захисту | IP40 |
| Тип експлуатації | Стаціонарний (настінний або стельовий) |
| Колір | Білий |
| Мета знезараження | Повітря та поверхні |
| Електроживлення | 220 В 50 Гц |
| Ефективний ресурс лампи | 16 000 год |
| Ефективний сеанс кварцування | Не менш ніж 10 хв |