Характеристики
Інформація для замовлення
|
| Виробник | BactoSfera |
| Матеріал корпусу | Метал |
|
| Артикул | 1713 |
| Бактерицидна лампа | 1 шт на 15 Вт |
| Вага | 1,15 кг |
| Габарити | 140x140x625 мм |
| Гарантія | 3 роки |
| Генерація озону | Да |
| Зона дії | 360° |
| Використання в присутності людей | Заборонено |
| Потужність | 15 Вт |
| Потужність УФ 254 нм | 4,8 Вт |
| Призначення | На фабрику та завод |
| Обмін/повернення | 14 днів |
| Перерва між сеансами | Без перерви |
| Пік УФС випромінювання | 254 нм |
| Площа приміщення | До 20 м2 |
| Підставка | Металева Ø 140 мм |
| Споживана потужність | 15 Вт |
| Провід | 1,5 м |
| Пульт дистанційного керування з таймером | Да |
| Рекомендований сеанс кварцування | Не більш ніж 30 хв |
| Ступінь захисту | IP40 |
| Тип експлуатації | Портативний (переносний на підставці) |
| Колір | Чорний |
| Мета знезараження | Повітря та поверхні |
| Електроживлення | 220 В 50 Гц |
| Ефективний ресурс лампи | 9 000 год |
| Ефективний сеанс кварцування | Не менш ніж 10 хв |