Характеристики
Інформація для замовлення
|
| Виробник | BactoSfera |
| Матеріал корпусу | Метал |
|
| Артикул | 2701 |
| Бактерицидна лампа | 6 шт. по 55 Вт |
| Вентилятор із пиловим фільтром | 1 шт |
| Повітропропускна здатність | 100 м3/год |
| Габарити | 125x125x1030 мм |
| Гарантія | 1 рік |
| Генерація озону | Немає |
| Індикатори працездатності ламп | Немає |
| Використання в присутності людей | Разрешено |
| Монтаж | Вертикально |
| Призначення | На фабрику та завод |
| Обмін/повернення | 14 днів |
| Пік УФС випромінювання | 254 нм |
| Площа приміщення | До 90 м2 |
| Провід | 3 м |
| Програмовний таймер | Немає |
| Ступінь захисту | IP40 |
| Тип експлуатації | Портативний (переносний на підставці) |
| Колір | Білий |
| Мета знезараження | Повітря |
| Електроживлення | 220 В 50 Гц |
| Ефективний ресурс лампи | 16 000 год |