Характеристики
Інформація для замовлення
|
| Виробник | BactoSfera |
|
| Артикул | 8003 |
| Бактерицидна лампа | 1 шт на 30 Вт |
| Вентилятор із пиловим фільтром | 2 шт |
| Вага | 6 кг |
| Повітропропускна здатність | 200 м3/год |
| Висота монтажу від підлоги | Минимум 2,4 м |
| Габарити | 125x125x1030 мм |
| Гарантія | 5 років |
| Генерація озону | Немає |
| Використання в присутності людей | Разрешено |
| Матеріал корпусу | Метал і алюміній |
| Монтаж | Горизонтально |
| Потужність УФ 254 нм | 11,3 Вт |
| Призначення | На фабрику та завод |
| Обмін/повернення | 14 днів |
| Пік УФС випромінювання | 254 нм |
| Площа приміщення | До 60 м2 |
| Споживана потужність | 45 Вт |
| Провід | 3 м |
| Ступінь захисту | IP40 |
| Тип експлуатації | Стаціонарний (настінний) |
| Кут межі випромінювання | 90° |
| Колір | Білий |
| Мета знезараження | Повітря |
| Електроживлення | 220 В 50 Гц |
| Ефективний ресурс лампи | 9 000 год |