Характеристики
Інформація для замовлення
|
| Виробник | BactoSfera |
| Матеріал корпусу | Метал |
|
| Артикул | 00152 |
| Бактерицидна лампа | 2 шт по 15 Вт |
| Вага | 4,2 кг |
| Висота монтажу від підлоги | Минимум 2,4 м |
| Габарити | 60x140x470 мм |
| Гарантія | 1 рік |
| Генерація озону | Немає |
| Використання в присутності людей | Разрешено |
| Монтаж | Горизонтально |
| Потужність УФ 254 нм | 9,6 Вт |
| Призначення | Для медицини (болісниці, поліклініки) |
| Обмін/повернення | 14 днів |
| Пік УФС випромінювання | 254 нм |
| Площа приміщення | До 20 м2 |
| Площа приміщення для ЗОЗ і ЗСЗ | До 10 м2 |
| Споживана потужність | 30 Вт |
| Провід | Немає |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип експлуатації | Стаціонарний (настінний) |
| Мета знезараження | Повітря та поверхні |
| Електроживлення | 220 В 50 Гц |
| Ефективний ресурс лампи | 9 000 год |