| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BactoSfera |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0112 |
| Бактерицидна лампа | Озононова |
| Вага | 25 г |
| Вага паковання (нетто/брутто) | 2,5 кг / 2,9 кг |
| Габарити | 12x26x122 мм |
| Габарити паковання | 235x200x270 мм |
| Генерація озону | Да |
| Колба | T4/T12 |
| Кількість у коробці | 100 шт |
| Потужність | 7 Вт |
| Потужність УФ 254 нм | 1,8 Вт |
| Потужність УФ 254 нм на відстані 1 м | 18 мкВт/см² |
| Напруга | 35 В |
| Обмін/повернення | 14 днів |
| Пік УФС випромінювання | 254 нм |
| Ток | 0,2 А |
| Цоколь | 2G7 4P |
| Ефективний ресурс лампи | 8000 рік |