| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZENET |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Очисник |
| Тип зволожувача | Традиційний |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри приладу | |
| Вага | 1.87 кг |
| Висота | 380 мм |
| Глибина | 105 мм |
| Ширина | 254 мм |
| Додаткові функції і характеристики приладу | |
| Дисплей | Ні |
| Нічний режим роботи | Ні |