| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZENET |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип | Очисник |
| Тип зволожувача | Традиційний |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри приладу | |
| Вага | 0.2 кг |
| Висота | 175 мм |
| Глибина | 68 мм |
| Ширина | 78 мм |
| Додаткові функції і характеристики приладу | |
| Дисплей | Ні |
| Нічний режим роботи | Так |