| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZENET |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Очищувач/зволожувач |
| Тип зволожувача | Традиційний |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри приладу | |
| Вага | 0.249 кг |
| Висота | 220 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Додаткові функції і характеристики приладу | |
| Дисплей | Так |
| Нічний режим роботи | Ні |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Функція іонізації | Так |