
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Little Doctor International |
| Країна виробник | Сінгапур |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Дорожній футляр | Так |
| Максимальний діапазон вимірювання | 260 мм/рт.ст. |
| Мінімальний діапазон вимірювання | 40 мм/рт.ст. |
| Розмір манжети | 25-36 (см) |
| Тип тонометра | Автоматичний |
| Точність вимірювання +/- | 3 мм/рт.ст. |