| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nissei |
| Країна виробник | Індонезія |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Дорожній футляр | Так |
| Максимальний діапазон вимірювання | 250 мм/рт.ст. |
| Мінімальний діапазон вимірювання | 40 мм/рт.ст. |
| Тип тонометра | Зап'ястний |
| Точність вимірювання +/- | 3 мм/рт.ст. |