Характеристики
Інформація для замовлення
|
| Виробник | BactoSfera |
|
| Артикул | 5201 |
| ВКЛ/ВЫКЛ | Безступеневий регулятор |
| Вага | 0,25 кг |
| Вага паковання (нетто/брутто) | 0,4 кг / 0,8 кг |
| Вхідний струм | 10-70 мА |
| Вихідний сигнал | Імпульсний із високочастотним заповненням |
| Габарити | 40x40x210 мм |
| Габарити паковання | 290x200x90 мм |
| Гарантія | 3 роки |
| Гніздо для електродів | D11 |
| Діапазон регулювання напруги | 6-30 кВ |
| Використання | «На всі випадки життя» |
| Кількість електродів | 11 шт. |
| Комплектність | Із сумкою та набором електродів |
| Призначення | Для стоматології та косметології |
| Обмін/повернення | 14 днів |
| Періодичність імпульсів | 0,01 с |
| Споживана потужність | 2,5-15 Вт |
| Провід | 1,5 м |
| Ступінь захисту | IP40 |
| Струм на електроді | 0,5 мА |
| Колір | Білий |
| Частота заповнення імпульсів | 130 кГц |
| Частота імпульсів | 100 Гц |
| Електроживлення | 220 В 50 Гц |