Характеристики
Інформація для замовлення
|
| Виробник | BactoSfera |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
|
| Артикул | 00015 |
| Бактерицидна лампа | 1 шт на 15 Вт |
| Вага | 0,6 кг |
| Габарити | 45x80x510 мм |
| Гарантія | 1 рік |
| Генерація озону | Да |
| Використання в присутності людей | Заборонено |
| Потужність УФ 254 нм | 4,8 Вт |
| Призначення | Для медицини (болісниці, поліклініки) |
| Обмін/повернення | 14 днів |
| Пік УФС випромінювання | 254 нм |
| Площа приміщення | До 20 м2 |
| Площа приміщення для ЗОЗ і ЗСЗ | До 10 м2 |
| Споживана потужність | 15 Вт |
| Провід | 3 м |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип експлуатації | Стаціонарний (настінний або стельовий) |
| Мета знезараження | Повітря та поверхні |
| Електроживлення | 220 В 50 Гц |
| Ефективний ресурс лампи | 9 000 год |