Характеристики
Інформація для замовлення
|
| Виробник | BactoSfera |
| Матеріал корпусу | Метал |
|
| Артикул | 05530 |
| Бактерицидна лампа | 3 шт. по 55 Вт |
| Вага | 5,8 кг |
| Габарити | 360x360x1120 мм |
| Гарантія | 1 рік |
| Генерація озону | Немає |
| Використання в присутності людей | Заборонено |
| Потужність УФ 254 нм | 57,0 Вт |
| Призначення | Для медицини (болісниці, поліклініки) |
| Обмін/повернення | 14 днів |
| Пік УФС випромінювання | 254 нм |
| Площа приміщення | До 200 м2 |
| Площа приміщення для ЗОЗ і ЗСЗ | До 100 м2 |
| Споживана потужність | 165 Вт |
| Провід | 1,5 м |
| Програмовний таймер | Немає |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип експлуатації | Пересувний (на колесах) |
| Мета знезараження | Повітря та поверхні |
| Електроживлення | 220 В 50 Гц |
| Ефективний ресурс лампи | 16 000 год |