| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BactoSfera |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0161 |
| Бактерицидна лампа | Високопродуктивна небитка безозонова |
| Вага | 80 г |
| Вага паковання (нетто/брутто) | 2,0 кг / 2,2 кг |
| Габарити | 26x26x450 мм |
| Габарити паковання | 150x150x470 мм |
| Генерація озону | Немає |
| Колба | T8/T26 |
| Кількість у коробці | 25 шт. |
| Потужність | 25 Вт |
| Потужність УФ 254 нм | 7,2 Вт |
| Потужність УФ 254 нм на відстані 1 м | 130 мкВт/см² |
| Напруга | 35 В |
| Обмін/повернення | 14 днів |
| Пік УФС випромінювання | 254 нм |
| Ток | 0,8 А |
| Цоколь | G13 2P |
| Ефективний ресурс лампи | 16 000 рік |