Характеристики
Інформація для замовлення
|
| Виробник | Nissei |
| Країна виробник | Індонезія |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Дорожній футляр | Так |
| Максимальний діапазон вимірювання | 250 мм/рт.ст. |
| Мінімальний діапазон вимірювання | 40 мм/рт.ст. |
| Розмір манжети | 22-32 (см) |
| Стан | Новий |
| Тип манжети | Нейлонова з металевому кільцем |
| Тип тонометра | Автоматичний |
| Точність вимірювання +/- | 3 мм/рт.ст. |
|
| Індикатор аритмії (Технологія PAD) | Так |
| Кількість батарейок | 4 шт. |
| Максимальний діапазон вимірювання пульсу | 180 уд/хв |
| Мінімальний діапазон вимірювання пульсу | 40 уд/хв |
| Мережевий адаптер | Так |
| Технологія Fuzzy Logic | Так |
| Тип живлення | Мережа 220 В, Батарейки |
| Тип елементів живлення | AA |