| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ZENET |
| Країна виробник | Німеччина |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Потужність охолодження | 70 Вт |
| Об'єм резервуара для води | 4 л |
| Режими роботи | Зволоження повітря, Обігрів, Вентиляція, Очищення повітря, Охолодження |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9.3 кг |
| Висота | 380 мм |
| Глибина | 295 мм |
| Ширина | 780 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Нічний режим роботи | Так |
| Таймер | Так |
| Тип управління | Електронне |
| Рівень шуму | 60 дБ |
| Параметри живлення приладу | |
| Тип живлення | Мережа 220 В |