| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZENET |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вбудований гігростат | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єм резервуара для води | 4 л |
| Споживана потужність | 85 Вт |
| Рекомендований об'єм приміщення | 60 куб. м |
| Тип | Зволожувач |
| Тип зволожувача | Паровий |
| Тип управління | Електронне |
| Додаткові функції і характеристики приладу | |
| Автовідключення при відсутності води | Так |
| Дисплей | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Регулювання інтенсивності випаровування | Так |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Рівень шуму | 35 дБ |
| Функція іонізації | Так |
| Габаритні розміри приладу | |
| Висота | 340 мм |
| Глибина | 185 мм |
| Ширина | 204 мм |