Характеристики
Інформація для замовлення
|
| Виробник | Omron |
| Країна виробник | Японія |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Дорожній футляр | Так |
| Максимальний діапазон вимірювання | 299 мм/рт.ст. |
| Мінімальний діапазон вимірювання | 0 мм/рт.ст. |
| Розмір манжети | 13,5-21,5 (см) |
| Тип тонометра | Зап'ястний |
| Точність вимірювання +/- | 3 мм/рт.ст. |
|
| Графічний індикатор рівня АТ (Шкала ВООЗ) | Так |
| Індикатор правильної фіксації манжети | Так |
| Кількість комірок пам'яті | 90 |
| Максимальний діапазон вимірювання пульсу | 180 уд/хв |
| Мінімальний діапазон вимірювання пульсу | 40 уд/хв |
| Технологія Intellisense | Так |
| Тип живлення | Батарейки |
| Функція календаря | Так |
| Годинник | Так |